در این ویدیو با استفاده از شبیه سازی و مدلسازی عامل بنیان، یک کارخانه تولیدی پانل های خورشیدی طراحی شده است. در این شبیه سازی، کارگاه ها و ایستگاه های کاری تعبیه شده و گلوگاه ها، گره ها و محل انباشت تولید مشخص شده است.

این شبیه سازی به ما کمک می کند تا قبل از احداث کارخانه تولیدی، نسبت به چیدمان، قرار گیری افراد و تعداد کارکنان تولیدی، گلوگاه های تولید، مقایسه با تئوری و عمل و … اطلاعات خوبی کسب کرده و نسبت به ایجاد کارخانه ای با بهره وری بالا اقدام کنیم. همچنین چندین سناریو را اجرا کنیم تا قبل از پیاده سازی و انجام کار های اجرایی، اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم.

برای انجام کار مشابه برای احداث کارخانه یا کارگاه و حتی بهینه سازی فرایند های تولید کارگاهی کارخانه موجود، با ما تماس بگیرید.

فتوولتاییک

در این مدل سلول های خورشیدی توسط دستگاه استرینگر مونتاژ شده و توسط سیستم layup روی شیشه ای که مخصوص آماده شده است قرار می گیرد.

سپس، ماژول شیشه ای با سلول های خورشیدی از طریق یک توالی از ایستگاه های پردازش، مونتاژ و تضمین کیفیت منتقل می شود و آن را به پنل خورشیدی تبدیل می کند.

پانل‌های خورشیدی تمام‌شده به صورت دسته‌ای جمع‌آوری شده و توسط لیفتراک برداشته می‌شوند. این مدل بر کاربردهای مختلف عناصر نشانه‌گذاری ایستگاه تمرکز دارد که می‌توانند در یک شبکه نوار نقاله ساخته شده با کتابخانه مدیریت مواد گنجانده شوند.

پردازش خودکار ساده با تاخیر برای دوره های زمانی مشخص شبیه سازی می شود.

عملیات دستی توسط ایستگاه هایی با منابع محدود نشان داده می شود.

رفتار پیچیده ماشین های خطی (به عنوان مثال ایستگاه فریم، لمیناتور) با استفاده از نمودارهای حالت ساخته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.