درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

افتتاح شرکت

شرکت داده پویان معین با هدف ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی در حوزه سیستم های مدیریتی و اقتصادی صنایع، عارضه یابی و بررسی گلوگاه های تولیدی و سازمانی، مطالعات امکانسنجی فنی و اقتصادی طرح های ایجادی یا توسعه ای (طرح های توجیهی)، مشاوره استراتژی های بازار، طراحی سیستم های یکپارچه منابع تشکیل گردیده است.

خدمات این شرکت قابل ارائه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی، متقاضیان سرمایه گذاری، شرکت های صنعتی و بازرگانی می باشد. محل فعالیت اصلی شرکت در شهر تبریز (مرکز خدمات کسب و کار استان) می باشد که تمامی مشتریان از سراسر کشور می توانند نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.

شروع کار

بهره گیری از نخبگان دانشگاهی با تجربه و استفاده از آخرین فناوری ها و دانش روز با پیچیدگی های جامعه کنونی و قابل استفاده در صنعت و جامعه، مهم ترین رکن در ارائه خدمات این شرکت برای رشد و توسعه می باشد. همچنین در تلاشیم تا از علم خود استفاده کرده و بیشتر خدمات مشاوره ای را به صورت یکپارچه ارائه کرده و از نرم افزار های تخصصی و به روز در انجام فعالیت های استفاده نماییم تا کمترین هزینه های عملیاتی را برای مشتریان خود داشته باشیم. بدین منظور و به صورت اختصاصی از مدلسازی و شبیه سازی های علمی در فعالیت های خود بهره می بریم. ما بر این عقیده ایم که همکاران ما علاوه بر حقوق قانونی خود، باید حق پیشرفت و رشد فردی و کاری را نیز داشته باشند تا در کنار هم رشد بیشتری داشته باشیم. بنابراین همواره در تلاش بوده ایم تا از طرح ها و ایده های جدید برای ساخت محصولات نوآورانه و فناورانه جدید حمایت کنیم و ارتباط خود را با جامعه علمی و دانشگاه حفظ نماییم. این باعث شده است تا میان نوآوری و علم دانشگاهی، صنعت و سرمایه گذاری ارتباط خوبی برقرار نماییم تا علاوه بر خود، مشتریان مان نیز از این مهم، بهره مند شوند. ما همواره راه های رشد و توسعه را با حضور تمامی همکاران مان برنامه ریزی و دسته بندی می کنیم تا رشد و سودآوری پیوسته ای را داشته باشیم.

یکسال بعد

پس از مراحل ثبت و استقرار شرکت، توانستیم اولین پروژه های خود را با چندین شرکت شروع کنیم که می توان به موضوعات زیر اشاره کرد:

  1. عارضه یابی واحد تولیدی صنعت فولادی
  2. طراحی چیدمان دستگاه ها
  3. طرح توجیهی ظروف یکبار مصرف، صنایع فولادی و …
  4. طراحی وبسایت

دوسال بعد

با شیوع کرونا، فعالیت کل اقتصادها کاهش یافت و به تبع آن، ما نیز دچار مشکل شدیم. با این حال توانستیم سیستم کلاس آنلاین را هدایت کرده و به بازار ارائه کنیم. با این سیستم، افراد قادر هستند تا جلسات و کلاس های خود را به صورت آنلاین برگزار کنند.

همچنین پیرو اهداف شرکت، چند پروژه مرتبط با سرمایه گذاری بررسی شد. یکی از مهم ترین قراردادهایمان، طرح های توجیهی اولویت دار استان آذربایجان شرقی است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین شده است.

همچنین چندین طرح سرمایه گذاری دیگر بررسی شد که می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

سه سال بعد

تغییر و تحولاتی در شرکت ایجاد شد. خوب و بد زیاد بود. ولی توانستیم برخی کارهای دست و پا گیرمان را کاهش دهیم و حذف کنیم. به نظرمان این برای هر سازمان و شرکتی یک ضرورت است که کارهای غیرمرتبط را تا حد کافی حذف کند.

ولی تمرکز ما به موضوعات اصلی شرکت بوده و هست. همچنان با شرکت های مختلف، در حوزه های سرمایه گذاری و عارضه یابی و نیازهای سازمانی شان کار می کنیم.

توانایی های کسب شده

به دانش شرکت افزوده شد. توانستیم مشاوره بیمه های تجاری را به خدمات مان اضافه کنیم.

کسب  و کارهایی برای سرمایه گذاری انتخاب شده و اقداماتی انجام شد.

سامانه مدیریت منابع به روز رسانی شد.

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان

ما همواره بازار را تحلیل می کنیم. مزیت رقابتی، ضرورت هر کسب و کاری است. بدون آن محکوم به شکستیم. ما در حال ایجاد مزیت های رقابتی هستیم تا بتوانیم در کنار رقبای خودمان، استوار باشیم.

سرمایه گذاری های قبلی در حال انجام است. مزیت های رقابتی مان در حال پیاده سازی. به دنیای فناوری های اطلاعات و صنعت 4 خوش آمدیم.

اعضای تیم

دانایی

تحلیل گر کسب و کار

ملک پور

سیستم های کیفیت

سلیمان زاده

شیمی دان

زیادی

برنامه نویس

آقاپور

طراح صنعتی و مکاترونیک